+38 (067) 557-85-54

Одяг для немовлят оптом

Одяг для немовлят оптом

Одяг новонародженим оптом в інтернет-магазині 7 км


Комод маленької людини з перших днів життя під зав'язку забитий мініатюрним одягом. Але це зовсім не примха батьків і не данина моді. У перший рік життя одяг малюка переносить важкі випробування, часто брудниться, миттєво стає маленьким. Тому одяг новонародженим оптом недорого – це найкраще рішення кожного з батьків.


Вибір одягу для новонародженого


На кожен випадок життя малюкові, як і дорослій людині, потрібний свій комплект одягу. А краще, якщо він не один. У каталозі нашого інтернет-магазину представлений широкий асортимент:


  1. боді - практична і дуже зручна річ, яку легко одягати та знімати завдяки наявності застібок між ніжками
  2. комбінезонів - різних моделей та сезонності
  3. кофтинка, распашонок - з м'якої, приємної тканини.
  4. наборів на хрестини - перший урочистий випадок у житті кожної дитини, яка вимагає особливої ​​уваги до вибору одягу та аксесуарів
  5. повзунків – для маленьких дослідників краще одягу не знайти.


Список далеко не повний. Найкращим рішенням стане одяг новонародженим оптом, купити який можна у нашому інтернет-магазині.


Як вибрати одяг для малюків?


Перш ніж придбати будь-яку річ для малюка, особливу увагу варто приділити якості тканини. Тільки натуральні бавовняні матерії, м'які та приємні до тіла, та жодної синтетики, інших штучних вкраплень у складі. Не останню роль процесі вибору грає колір одягу. Кричущі, надто яскраві кольори здатні викликати тривогу, занепокоєння.


Крім цього, отруйні відтінки говорять про наявність барвників, найчастіше небезпечних для малюка. Речі для новонародженого повинні бути з рубчиками на лицьовій частині, а фасони ідеально підходять під анатомічну будову немовляти. Усі представлені в нашому магазині позиції мають сертифікати якості та санітарно-гігієнічні висновки.


Одяг для новонароджених оптом купити в Україні


Однією з головних переваг покупки речей у нас стає вартість. Одяг новонародженим оптом ціна не стала винятком і здатна здивувати кожного покупця. При цьому якість речей залишається на незмінно високому рівні. Всі представлені в каталозі позиції добре піддаються пранню, не линяють, не затираються. Плюси покупки у нас:


  • низькі ціни при покупці великим або дрібним оптом;
  • лише якісний товар;
  • широкий вибір кольору, фасону, моделей;
  • швидка доставка;
  • зручна оплата.


Перегортайте каталог, відкладайте позиції, що сподобалися, у віртуальний кошик, оформлюйте замовлення на сайті нашого магазину. У разі виникнення запитань просимо дзвонити нам або писати на електронну пошту.