+38 (067) 557-85-54

Краватки дитячі оптом

Краватки дитячі оптом

 Дитячі краватки давно перестали бути батьківською примхою або дизайнерськими надмірностями. Як для дорослого чоловіка, так і для дитини, цей вид аксесуарів — відмінне доповнення костюма та завершальна деталь образу. В інтернет-магазині «7км» представлений широкий вибір краваток, що відрізняються за кольором та дизайном. Завдяки широкому асортименту кожен може обрати виріб, який підійде до костюма або більш повсякденного вбрання — сорочки та джинсів.


Дитячі краватки оптом: особливості вибору


 Краватка для хлопчика — необхідний елемент гардеробу. Він допоможе не тільки привити дитині гарний смак та почуття стилю із раннього віку, але також і навчити її гармонійно комбінувати речі між собою. Завдяки лише одному аксесуару батьки можуть пояснити хлопчику, наскільки важливо завжди мати охайний і стильний вигляд.


 Не має суворих правил, які мали б використовувати батьки при виборі краватки для дитини. Але можна виділити декілька порад, які допоможуть придбати аксесуар, що найбільше підійде до стилю хлопчика:


  • купувати краватку лише після того, коли буде обрано костюм або інший вид одягу;
  • звертати увагу на довжину та матеріал моделей;
  • комбінувати елементи стилю — слідкувати за тим, щоб узор на краватці не співпадав із декором сорочки або піджака.


 Краватки для дітей дещо відрізняються від тих, якими користуються дорослі чоловіки. Перша відмінність — це матеріал. Найчастіше використовуються поліестер та мікрофібра. Це тканини із синтетичними волокнами, які добре тримають форму та майже не мнуться. Саме завдяки цим якостям багато виробників обирають їх для виготовлення краваток, оскільки це саме те, що треба для активної малечі. Варто зазначити, що ці матеріали відрізняються своєю міцністю. Вони гарно витримують багаторазове прання та зовсім не вигорають на сонці, залишаючись такими ж яскравими навіть після тривалого періоду використання.


Купити краватки для хлопчиків


 В нашому інтернет-магазині ви маєте можливість придбати краватки для хлопчиків за найбільш вигідною ціною. Клієнти можуть обрати аксесуари за такими параметрами, як колір, ростовка, матеріал та виробник. В кожному комплекті знаходиться 10 виробів, які можуть бути абсолютно однаковими або відрізнятися за деякими показниками. При цьому можуть діяти деякі обмеження, наприклад, мінімальна кількість замовлення. З більш детальною інформацією клієнти можуть ознайомитись на сторінці товару.


 Оскільки весь товар реалізується виключно гуртом, ми пропонуємо нашим покупцям приємні бонуси, серед яких акції, знижки, подарунки та безоплатні доставлення. Скористатися ними можна, зробивши замовлення на певну суму. Щоб дізнатися більш детальну інформацію, зателефонуйте нашим менеджерам, які проконсультують вас із будь-яких питань. Номер телефона знаходиться на головній сторінці сайту та у розділі «Контакти».


Галстуки для мальчиков RaPa1107 микрофибра 10 шт (6-13 лет)
RaPa1107
Стать: для хлопчиків Ростовка: 6-13 лет Упаковка: 10 штук Матеріал: микрофибра Країна виробник: Туреччина
61.5 грн.
Галстуки для мальчиков RaPa160501 микрофибра 10 шт (35 см)
RaPa160501
Стать: для хлопчиків Ростовка: 35 см Упаковка: 10 штук Матеріал: микрофибра Країна виробник: Туреччина
51.3 грн.
Галстуки для мальчиков RaPa160502 микрофибра 10 шт (35 см)
RaPa160502
Стать: для хлопчиків Ростовка: 35 см Упаковка: 10 штук Матеріал: микрофибра Країна виробник: Туреччина
61.5 грн.
Галстуки для мальчиков RaPa160503 микрофибра 10 шт (25 см)
RaPa160503
Стать: для хлопчиків Ростовка: 25 см Упаковка: 10 штук Матеріал: микрофибра Країна виробник: Туреччина
61.5 грн.
Галстуки для мальчиков Vov7676 полиэстер 10 шт
Vov7676
Стать: для хлопчиків Упаковка: 10 штук Матеріал: полиэстер 33 см. Країна виробник: Китай
57.5 грн.
Галстуки на кнопке RaPa2728 микрофибра 10 шт (5-15 лет)
RaPa2728
Ростовка: 5-15 лет Упаковка: 10 штук Матеріал: микрофибра Країна виробник: Туреччина
61.5 грн.
Показано від 1 до 6 з 6 (всього сторінок: 1)