+38 (067) 557-85-54

Інструменти оптом

Інструменти оптом

 Інструменти використовується всюди і повсякчас, особливо це стосується професійної діяльності на виробництві, будівництві. В домашньому побуті використання різного роду інструментів також дуже необхідне. Техніка виконує різноманітні операції: сверлить, закручує, викручує пиляє, ріже, шліфує, встановлює або демонтує кріплення тощо. Вони значно полегшують і прискорюють роботу, здатні взаємодіяти з будь-якими матеріалами.

 Без ручного, пневмо та електроінструменту не обходиться жоден будинок чи квартира. Практично кожен чоловік має вдома дрель чи шуруповерт – постійний атрибут мінімального чоловічого домашнього набору. В інтернет-магазині 7 кілометр представлені різноманітні моделі: ручні, електричні, побутові, напівпрофесійні, професійні. При виборі відповідного варіанта враховують вид, масштаб робіт, навички та досвід користувача, особливості матеріалів та інші фактори.

Види інструменту та його підбір


 Інструменти потрібні для ремонтних та будівельних робіт, виробничих операцій та побутових завдань. Вони призначені для обробки матеріалів, кріплення, а також для виконання вимірювань, оптимальної організації простору на ділянці, в приміщенні та багато іншого. Отже вибір відбувається в залежності від призначення, оскільки для кожної задачі існує свій вид інструменту:

· Ручний. Це класичний інструмент, представлений плоскогубцями, викрутками, молотками, ключами, круглогубцями, монтуванням, сокирами тощо. Сучасні модифікації характеризуються ергономічністю, розширеним функціоналом.

· Електричний. У каталозі будівельних інструментів представлені мережеві та акумуляторні моделі. Перші, як правило, потужніші та продуктивніші, другі — мобільні. До цієї категорії належать лобзики, дрилі, перфоратори, шуруповерти і т.д. При виборі бездротових моделей важливо звертати увагу на ємність акумулятора та час автономної роботи.

· Витратники. Велика група товарів, до якої входять комплектуючі, які потребують періодичної заміни: відрізні диски, свердла, пробійники та інші.

· Вимірювачі. Будівельні роботи потребують високої точності. У цій категорії представлено різноманітність приладів: від простої рулетки до технологічного лазерного рівня.

Також існує багато допоміжного обладнання та аксесуарів. Весь інструмент оптом, представлений на віртуальних полицях нашого магазину, має відмінну якість та тривалий експлуатаційний термін.


Купити інструмент 7 кілометр


 Пропозиції інтернет магазину 7 кілометр дуже актуальні саме для оптових покупців, які мають свої роздрібні магазини. Ми пропонуємо приємні та демократичні ціни на якісний інструмент. Замовлення легко оформити онлайн на сайті, де необхідно вказати обрані позиції, їх кількість та спосіб оплати і доставки, яка здійснюється відомими українськими перевізниками по всій території країни. Для тих клієнтів, які мають можливість забрати товар самостійно, можна відвідати наші склади, які розташовані на території відомого речового ринку «7 кілометр».

 Інтернет-замовлення, які було сплачено до 10 години ранку, формуються та відправляються у той же день, термін формування всіх інших замовлень складає приблизно 2-3 дні. У разі потреби можна отримати кваліфіковану допомогу у наших менеджерів щодо оформлення замовлення, а також якщо необхідна більш детальна інформація про той чи інший товар, представлений в електронному каталозі магазину. Номер телефону вказаний на головній сторінці сайту.


Електропила міні Mini Electric Chainsaw Smart_030135 пластик 1 шт
Smart_030135
Знижка: від кількості ящиків Упаковка: 10 штук/ящ Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Клей Flex Glue Shop17908-3
Shop17908-3
Упаковка: 1 штука Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Ключ многофункциональный Shop17223-16 48в1
Shop17223-16
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Набор инструментов на 108 предметов Shop108pcs
Shop108pcs
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Ножницы Shop17250-4 Multi Cut 3 в 1 
Shop17250-4
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Ручка Helping Handle Shop17907-5
Shop17907-5
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Шуруповерт отвертка Shop13-1(10) Tuoye Original size 45 pcs
Shop13--1(10)
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
0.0 грн.
Показано від 1 до 7 з 7 (всього сторінок: 1)