+38 (067) 557-85-54

Кавоварки оптом

Кавоварки оптом

 Якщо ви любите міцну ароматну каву, то без кавоварки просто не обійтися. Цей електроприлад стане незамінним для будь-якої кухні, офісу, кафе, бару та інших закладів. Швидко приготувати каву на ваш смак, з молоком або гарною пінкою, за допомогою кавоварки дуже просто і швидко. В інтернет-магазині покупці знайдуть вироби високої якості від найвідоміших виробників. Великий вибір моделей дозволить кожному клієнту підібрати продукцію під свої запити та вимоги.


Види кавоварок та їх переваги


 Апарат, як ми вже говорили, дуже поширений. Багато любителів кави використовують його для економії власного часу. Кавоварка досить проста у використанні та експлуатації. Щоб приготувати напій, засипають каву (вона може бути мелена або зернова подрібнена) у спеціальну ємність. Далі в колбу наливають необхідну кількість води та запускають апарат. Все просто і легко.


Кавоварки бувають декількох видів:

1. Парові чи гейзерні. В них вода гріється в окремій ємності. Після закипання вона потрапляє в резервуар, де знаходиться мелена кава. Далі готовий напій, потрапляє в чашку.

2. Краплинні. Апарат комплектується спеціальним фільтром, через який нагрівається вода. Він призначений тільки для приготування американо. У той же час є найпростішим та найпоширенішим.

3. Ріжкові (експрес машини). Їх принцип роботи заснований на проходженні води через пресовану каву, що знаходиться в ріжку. Відбувається це під величезним тиском. Ці кавоварки дорожчі за краплинні, але напій вони роблять швидше.

4. Капсульні. Застосовуються капсули з кавою, у яких робиться кілька проколів. Цей процес відбувається всередині апарату. Вода проходить під тиском через капсулу, що дозволяє отримати каву гарної міцності та насиченості. При виборі такої продукції слід дивитися на капсули, які підходять до виробу. Кожна модель може працювати лише з певними брендами кави.


Купити кавоварки оптом набагато вигідніше для вашого бюджету. Роблячи замовлення в інтернет-магазині, ви заощадите свій час. Адже в одному місці вдасться знайти всю потрібну продукцію. Сучасні кавоварки набагато полегшили та спростили процес варіння кави. Все відбувається в автоматичному режимі. Від вас потрібно лише засипати воду та каву в потрібних пропорціях та натиснути кнопку.


Купити кавоварку оптом на 7 кілометрі


 Купуючи апарат для приготування кави, необхідно дивитися на його можливості. Якщо ви любитель еспресо, варто вибирати моделі ріжкових машин. Вважаєте за краще капучіно, значить потрібна кавоварка з трубкою, по якій виходить пара. Найсмачніший американо можна приготувати у краплинній моделі. Найбільш універсальною кавоваркою, в якій можна однаково смачно готувати всі види кави, вважається ріжковий виріб, що має автоматичний капучинатор.


Додаткові опції у виробі:

регулятор міцності – для дозування кількості зерен;

капучинатор – для отримання молочної пінки;

наявність цифрового дисплея;

попередній підігрів чашок.

Купити кавоварки оптом на 7 кілометрі можна у широкому виборі моделей. Інтернет-магазин реалізує апарати від найвідоміших світових виробників. В наявності найвідоміші та затребувані у покупців вироби, для приготування всіх видів кави. З кавоваркою гарної якості, що має необхідні характеристики та можливості, вийде щодня готувати смачну та ароматну каву на ваш смак.Кавоварка PoS_MR-402-BLACK Maestro 8 шт/ящ
PoS_MR-402-BLACK
Вид: кавоварка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
727.8 грн.
Кавоварка PoS_MR-405 Maestro 6 шт/ящ
PoS_MR-405
Вид: кавоварка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
828.7 грн.
Кавоварка PoS_MR-406 Maestro 6 шт/ящ
PoS_MR-406
Вид: кавоварка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
785.2 грн.
Капсульна кавоварка PoS_MR-415, 1350 Вт Maestro 4 шт/ящ
PoS_MR-415
Вид: кофемашина Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
3659.3 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)