+38 (067) 557-85-54

Електром'ясорубки оптом

Електром'ясорубки оптом

 Приготувати фарш, подрібнити сухофрукти, лід, нафарширувати ковбаски – з усією цією та іншою роботою легко впоратися за допомогою електричної м'ясорубки. Даний апарат набагато спрощує процес приготування багатьох страв, а також суттєво заощаджує ваш час. В інтернет-магазині 7-км електром'ясорубки представлені у широкому асортименті моделей. Покупці можуть підібрати вироби з необхідними характеристиками та комплектацією.


Особливості електром'ясорубок


 Виробники випускають м'ясорубки у різній комплектації. Умовно вони поділяються на:


 • стандартні;
 • універсальні;
 • з насадками;
 • кухонні комбайни.


 Основні деталі м'ясорубки – ніж та грати. Без них не обходиться жоден апарат. Залежно від моделі, в ньому є одна або кілька грат, що відрізняються наявністю отворів з різним діаметром: дрібні, середні, великі. Також часто модель комплектується насадками. Завдяки їм можна готувати печиво, спагетті, робити віджимання соку з фруктів або овочів. Найпопулярніші моделі мають насадки у вигляді барабанів з різними отворами, за допомогою яких легко та швидко можна натерти овочі та фрукти.


 В інтернет-магазині 7-км пропонується купити електром'ясорубки оптом. Такий варіант є ідеальним, коли потрібно придбати кілька виробів. У цьому спостерігається значна економія коштів. Перед придбанням рекомендується уважно вивчити товар. Потрібно звернути увагу на такі моменти:


 1. Матеріал приладдя. Один з основних показників, від якого залежить нормальна робота електричної м'ясорубки. Металеві елементи здатні витримувати високі постійні навантаження. Найчастіше застосовують нержавіючу сталь. Шнеки виготовляються із металу або пластику (для фруктів).
 2. Електродвигун апарату. Його потужність може становити від 400 до 3000 Вт. Потрібно знати, що від цього параметра залежить продуктивність приладу. Так само вона впливає на рівень шуму при роботі та вартість виробу. У деяких моделях передбачено захист, який вимикає електром'ясорубку при великому нагріванні. Також може бути одна або кілька швидкостей регулювання.
 3. Функція реверсу. Даний режим дозволяє робити обертання у зворотний бік, очищаючи леза на ножах від продуктів переробки, що залишилися.
 4. Лоток. Виконується із металу або пластику. Металевий вважається більш прийнятним, хоча деякі моделі комплектуються лотками із харчового пластику, який не є шкідливим для їжі.


 За своїм типом м'ясорубки бувають куттерними чи шнековими. Найбільш поширені апарати у другому варіанті. Продукти переробки в них подаються вперед валом і перемелюються ножами.


Асортимент електром'ясорубок в інтернет-магазині на 7 кілометрі


 Якщо вам необхідно переробляти великі обсяги м'яса або інших продуктів, без м'ясорубки просто не обійтися. Підібравши апарат із потрібними функціями та характеристиками, ви набагато полегшите свою роботу, зменшивши час на її виконання. Купивши електром'ясорубки оптом на 7 кілометрі ви заощаджуєте не тільки гроші, а й час. Замовлення через інтернет магазин приїде до вас буквально за пару днів.


 Якість та зручність роботи з електроприладом залежить також від його конструктивних елементів:


 • електродвигуна, встановленого у моделі;
 • отворів для приймання продуктів переробки;
 • матеріалу шнека та подрібнюючого ножа;
 • решітки, через які виходить перероблений та подрібнений продукт.


 В інтернет-магазині на 7 кілометрі представлена продукція від надійних виробників. Всі моделі мають гарантію, відрізняються надійністю, якісними матеріалами, тривалим терміном експлуатації. У нас ви зможете підібрати електром'ясорубку під усі ваші запити та вимоги.Електром'ясорубка PoS_MR-850 (подрібнює) 1500 W Maestro 4 шт/ящ
PoS_MR-850
Вид: м'ясорубка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
2947.4 грн.
Електром'ясорубка PoS_MR-851 (томат.насад) 1500 W Maestro 4 шт/ящ
PoS_MR-851
Вид: м'ясорубка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
2890.1 грн.
Електром'ясорубка PoS_MR-852 (соковиж, подрібнювач) 1000 W Maestro 4 шт/ящ
PoS_MR-852
Вид: м'ясорубка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
2662.8 грн.
Електром'ясорубка PoS_MR-853 (соковиж, подрібнювач) 1000 W Maestro 4 шт/ящ
PoS_MR-853
Вид: м'ясорубка Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
2928.5 грн.
Показано від 1 до 4 з 4 (всього сторінок: 1)