+38 (067) 557-85-54

Блендери оптом

Блендери оптом

 Хороший блендер допомагає економити не лише час, проведений на кухні, але й  сили. З цим приладом гастрономічне життя стає більш різноманітним та дуже смачним. І головне – набагато швидшим та простим. Але щоб процесс приготування приносив максимум задоволення, необхідно відповідально віднестись до питання вибору моделі.


 Раніше  процес приготування їжі здійснювався вручну, проте займав багато часу та вимагав значних сил. Сучасні технології принесли господиням багато різної побутової техніки, і на зміну натиранню, змішуванню та збиванню вручну прийшли зручні, компактні та багатофункціональні блендери. Але щоб обрати підходящу модель, необхідно ознайомитись з їх характерними особливостями та функціональними можливостями. 


Види блендерів та принцип підбору


 Сьогодні існує два види таких приладів – стаціонарний та, той, що занурюється. Стаціонарні пристрої розміщуються на столі. Вони мають в комплекті чашу, яка знімається. В ній легко переробляти продукти, все що необхідно – засипати їх у ємність і обрати відповідний режим швидкості. Стаціонарні моделі мають ряд певних переваг:


  •  не треба тримати прилад у руках;
  •  відсутні бризки;
  •  можливість обробити достатньо велику кількість продуктів;
  •  присутність функції самоочищення.


 Але таким моделям необхідно більше простору і мають більш дорогу ціну. Також слід враховувати, що обсяг продуктів, які необхідно обробити обмежується розмірами вбудованої ємності.

Ручний прилад необхідно утримувати в руках. Іноді у комплектацію деяких моделей входить невелика чаша. Ручні блендери теж мають низку переваг:


  •  компактність;
  •  використовується в любому посуді;
  •  простий в експлуатації та догляді;
  •  зручний для приготування маленьких порцій.


 Якщо блендер не оснащений захисною насадкою, при збиванні рідини обов'язково будуть бризки, тому при роботі з такими моделями краще збільшувати швидкість поступово з 1 до потрібної.


 Для того, щоб вибрати підходящу модель між цими двома видами, варто, в першу чергу, зрозуміти для яких цілей він необхідний. Через певні особливості конструкцій,  блендери можуть відрізнятись за технічними параметрами, які в свою чергу визначають функціональність та продуктивність приладу.

 Необхідно звертати увагу на матеріали — метал чи пластик, потужність приладу, швидкісні режими, кількість ножів та насадок, присутніх в тій чи іншій комплектації. Також є додаткові фактори, які теж впливають на процес використання: компактність та дизайн, можливість вакуумного змішування, наявність стакану для смузі, чи можна мити прилад в посудомийній машині.


Купити блендер 7 кілометр


 Пропозиції інтернет магазину 7 кілометр налічують багато актуальних позицій.  Ми пропонуємо блендери оптом за достатньо демократичними цінами, що дуже вигідно власникам роздрібних магазинів. Для замовлення необхідно оформити онлайн-заявку на сайті, де необхідно вказати обрані позиції, їх кількість та обрати спосіб оплати і доставки. Відправка здійснюється відомими логістичними компаніями в усі куточки країни. Клієнти, які мають можливість забрати замовлення самостійно, можуть приїхати на речовий ринок в Одесі, на території якого розміщені наші склади.Апарат для солодкої вати Cotton Candy Maker Smart_030128 пластик 1 шт
Smart_030128
Знижка: від кількості ящиків Упаковка: 8 штук/ящ Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
627.9 грн.
Блендер PoS_MR-510 занурювальний (склянка) 300 W Maestro 8 шт/ящ
PoS_MR-510
Вид: блендер Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
631.6 грн.
Блендер PoS_MR-511 занурювальний (склянка) 500 W Maestro 8 шт/ящ
PoS_MR-511
Вид: блендер Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
765.5 грн.
Блендер PoS_MR-561N занурювальний 300 W Maestro 8 шт/ящ
PoS_MR-561N
Вид: блендер Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
858.9 грн.
Блендер PoS_MR-562 Maestro 300 W 8 шт/ящ
PoS_MR-562
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
869.4 грн.
Блендер PoS_MR-563 Maestro 300 W 8 шт/ящ
PoS_MR-563
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
838.4 грн.
Блендер PoS_MR-564 Maestro 300 W 8 шт/ящ
PoS_MR-564
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
905.1 грн.
Блендер To go PoS_MR-569 Maestro 350 W 8 шт/ящ
PoS_MR-569
Упаковка: 1 штука Матеріал: пластик Країна виробник: Китай
1032.7 грн.
Показано від 1 до 8 з 8 (всього сторінок: 1)