+38 (067) 557-85-54

Акції для новонароджених оптом

Акції для новонароджених оптом

Акційний товар для новонароджених


  Оптовий інтернет магазин «7 км» пропонує у широкому асортиментному рядку товари для новонароджених. У дитинстві товари для хлопчиків і дівчаток переважно асортименту не відрізняються нічим, крім, можливо, колірної гами. Традиційно для хлопчиків купують:


  • боді і пелюшки,
  • дитячі комплекти,
  • пісочники,
  • повзунки та оранки блакитних, салатових, зелених та теракотових кольорів та відтінків.


 Рідко можна зустріти малюка чоловічої статі в рожевій куртці або чепчику. Все рожеве, персикове, бузкове та малинове традиційно вважається дівчинковим і для хлопчиків не купується. У міру зростання малюків асортимент їхнього одягу починає набувати більш істотних відмінностей. Якщо дівчатка починають віддавати перевагу сукні, сарафани, спідниці та інші предмети виключно жіночого туалету, то хлопчикам все більше подобається одяг, у якому вони бачать своїх тат і старших братів. Хлопчаки люблять кросівки та спортивні костюми, джинси та зручні практичні куртки та футболки, светри та толстовки.


Купити одяг по акції для немовлят


 Чим складніший костюм і чим більше зусиль він вимагає від свого власника для підтримки його в акуратному вигляді, тим менше він подобається молодим представникам чоловічої статі. Всі батьки чудово знають, з яким задоволенням їхні сини скидають із себе стильні та елегантні костюми, в які їх водять до театру чи концерту, на урочисті та святкові заходи, і одягаються у старі шорти та футболку. Які б костюми для хлопчиків і чоловіків не випускали виробники, скільки б праці, майстерності та таланту не вкладали в них дизайнери, статистика невблаганна – тільки 15% населення з вусами готові йти стопами Джеймса Бонда і ледь не 24 години на добу перебувати в елегантному одному. - або двобортному шедеврі костюмного мистецтва. Всі інші представники дружнього племені автолюбителів та футбольних уболівальників хоч і носять костюми, але тільки через вимоги дрес коду і на хвилину більше.

В категорії немає товарів