+38 (067) 557-85-54

Доставка та Оплата

Якими варіантами доставки можна скористатися


 Наша доставка - ми відвантажуємо зі свого складу товар або готові замовлення на будь-яку кур'єрську службу, якою вам зручно буде отримати ваше замовлення. Також своє замовлення ви можете самі забрати з ринку "7 кілометр", якщо у вас буде можливість приїхати до нас в Одесу і відвідати оптовий ринок. Відвантаження замовлень проводиться в обідню пору, зазвичай це з 11:00 і до 13:00 годин, але бувають і винятки - все залежить від сезону і завантаженості нашого складу. При оформленні замовлення у вас буде можливість вибрати варіант доставки, разом з тим варіант оплати, про який ми напишемо трохи нижче.

Варіанти доставки:  • Нова Пошта (відділення), згідно з тарифами перевізника
  • Нова Пошта (на адресу), згідно з тарифами перевізника
  • Нова Пошта (поштомат), згідно з тарифами перевізника
  • Укрпошта (відділення), згідно з тарифами перевізника
  • Самовивіз (з ринку "7 км"), безкоштовно
  • Збір та відправка замовлень реалізуються протягом 1-3 днів

Як сплатити замовлення:

 
 Всі замовлення у мирний час, відправляються після передоплати 30% або 100% від суми Вашого замовлення на розрахунковий рахунок або на картку банку, яка прийде до вас на телефон після оформлення замовлення. Оплачувати замовлення можна буде відразу після того, як ви переконалися, що номер замовлення і сума замовлення в смс повністю відповідають тому, що було на екрані після оформлення замовлення. Варіант передоплати - це заставна сума 30%, при якій залишок 70% (накладений платіж) - ви сплачуєте на відділенні Нової пошти з отримання посилки. Послуга передоплати існує лише за умови доставки Новою поштою. Безкоштовна доставка у такому разі буде скасована! Варіантів оплати замовлень існує безліч - ми навіть не перераховуватимемо все. Найпоширеніші приклади наведемо нижче. Прив'язка терміналів та банків до вашого регіону дуже різноманітна у нашій країні. Правильніше вам визначитися самим, як і де вносити заставу або здійснювати оплату замовлення.

Варіанти оплати:


  • 100% оплата на карту

(Чекайте смс з реквізитами)

  • 30% оплата на карту

(Чекайте смс з реквізитами - 500 грн. мін. передплата)

  • Якщо сума замовлення менше 1000 грн, ми враховуємо розничну націнку + 50 грн !
  • У замовленні враховується комісія 0.5% + комісія вашого банку

 Після оплати обов'язково! Ми чекаємо від Вас дзвінок повідомлення Вайбер або смс. Якщо Ви внесли оплату з будь-якого іншого Банку на картку, будьте готові до зарахування суми нам від 1-го до 5-ти робочих днів. При оплаті замовлення до 10:00 ранку робочого дня замовлення відправиться до вас того ж дня (без урахування складності збору в сезон). Смс із номером декларації Вам буде надіслано на телефон після обіду.

Приємних покупок вам у нашому магазині!