+38 (067) 557-85-54

FAQ для користувачів

Хто ми ?


 Відповідь на це питання можна буде дізнатися у ваших партнерів чи добрих конкурентів. Нам скоро виповниться 20 років ! Свою кар'єру ми розпочинали ще далекого 1996 року, коли ринок "7-км" тільки починав розквітати в Одесі. Ще ніхто навіть не знав і не думав, наскільки масштабним він буде вже за кілька років. Бурхливе процвітання бізнесу у вигляді перепродажу товару з Польщі, а пізніше з Туреччини, Китаю, В'єтнаму дало гарний поштовх для розвитку ринку та його підприємців. Основна торгівля була націлена на оптових покупців, які розвозили товар регіонами та областями нашої країни. Так ось, вже через кілька років, а вірніше у 2004 році, ми створили перший, на той час, унікальний сайт для продажу одягу та взуття. Не володіли ще наші покупці повноцінним інтернетом, і по суті не у кожного в той час був сенсорний телефон, але задатки успіху в інтернет-торгівлі ми зробили вже тоді. На сьогоднішній день наша компанія має багатий досвід та величезну базу (24 350 людей) оптовиків, яким реально відвантажився наш товар. Офіс нашої компанії знаходиться на ринку "7 км", а склади на вулиці Базовій, за територією ринку. Асортимент одягу оптом, та різноманітність взуття представлено на сайті у головних категоріях. Можливо, у вас виникнуть питання? Тоді ми з радістю вам відповімо будь-якого дня, без вихідних, з 9:00 до 22:00


Які умови щодо передоплати та оплати замовлень ?


 Всі замовлення надсилаються замовнику тільки за передоплатою або повною оплатою! У нашій довгій біографії було багато відправок та багато різних цікавих випадків стосунків із покупцями. Основними параметрами умов завжди були: чесні, відкриті та довірчі стосунки! Але не завжди це давало позитивні плоди. За майже 20 років ми багато посилок відправили без передоплати, але як ми всі знаємо – це життя! І в ній буває багато сюрпризів та несподіванок. Так і деякі підприємці мали випадки форс-мажорів та інших незрозумілих нам причин не прийти на відділення і не забрати свою посилку. І замовлення, які були відправлені, лежали якийсь час на відділенні, а пізніше ми їх вимушено відправляли назад, при цьому оплачуючи: доставку до клієнта, простий, і доставку назад. Сумно іноді оберталося наше лояльне ставлення до оптовиків. Тому було прийнято рішення для всіх наших покупців надсилати замовлення лише за передоплатою, або з мінімальною заставою – 500 грн. Це та сума, яка може перекрити всі вищезгадані витрати у разі повернення посилки. Поставтеся з розумінням до такого рішення. Нам не важлива ця мінімальна сума, але ми змушені страхувати відправки, тому що невидані витрати такого роду ведуть нас до зниження фінансового балансу в нашій фірмі.


Як відбувається збір замовлень ?


 З 5:00 ранку співробітники наших складів розпочинають свій робочий день. До обіду збираються всі замовлення, які були оплачені до 5-ї ранку. Після цього відбувається збір замовлень перевірених клієнтів, з якими ми маємо довірчі стосунки та позитивну історію співпраці, навіть якщо вони ще не оплачували свої замовлення. Але бувають у нас і важкі дні сезону, коли фізично хлопці падають із ніг. Переконливе прохання - поставтеся з розумінням до наших збирачів та працівників складів! Ми намагаємося максимально швидко обробляти замовлення та відправляти їх у день оплати, але не завжди це можливо зробити швидко та в обумовлений термін. Звичайна практика це - оплачене замовлення до 10:00 відправляється того ж дня. Також питання наявності товару безпосередньо залежить від швидкості оплати клієнтом. Чим швидше ви оплатили замовлення, тим більше шансів, що весь товар буде в наявності. Чому пізні оплати зменшують шанс 100-відсоткової наявності? Все просто – перед вами хтось із оплаченим замовленням вас випередив. І як пріоритет клієнту поклали, наприклад, останню упаковку товару. Вибачте заздалегідь за такі неустойки! Ми максимально намагаємося товар якого немає вимикати на сайті.


Доставка по Україні та за кордон:


Доставку ми здійснюємо у всіх напрямках та в різні країни. Більшість звичайно - 90% це по Україні. Кур'єрські служби які в цьому беруть участь це: Нова Пошта, Делівері, Автолюкс, Укрпошта, Justin та інші... Звичайно ж ми відвантажуємо і на автобуси та особисті автомобілі, які приїжджають на ринок "7-км", і відповідно оплата на замовлення може здійснюватися як на рахунок так і на місці кур'єру при відвантаженні посилки. За кордон відправки можуть здійснюватись - Новою Поштою, Укрпоштою. Супутнім документом є накладна з повним описом вмісту. Для України варіант упаковки - це наша коробка і стрейч-стрічка, якщо товар, що б'ється, ми наклеюємо стікери, що оповіщають службам доставки про акуратне поводження з посилкою, але це не відводить вас від перевірки вмісту на місці у відділенні поштової служби, щоб уникнути різного роду суперечок і доказів про невідповідність доставки на високому рівні та відповідального відвантаження клієнту. Перевіряйте свої посилки у відділенні при отриманні! Це захистить вас від різноманітних форс-мажорів!