+38 (067) 557-85-54

Працювати на ринку "7 км" зможуть лише вакциновані

 Кабінет Міністрів 13 вересня встановив нові карантинні норми і обмеження. Зокрема, вони стосуються безпосередньо роботи підприємств в умовах зміни карантинних зон.

Згідно з постановою, якщо область потрапляє в "червону" зону, то робота ринків, закладів громадського харчування та ТРЦ, буде дозволена лише за умови, що всі відвідувачі і працівники мають "зелений" сертифікат - тобто наявність двох щеплень від коронавируса.

Сама постанова набирає чинності з 20 вересня і вже напередодні, в зв'язку зі стрімким зростанням захворюваності коронавірусів в Україні, слід очікувати зміни карантинних зон і, відповідно, поступового посилення обмежень.

У будь-якому випадку, згідно з прийнятими змінами, при введенні «червоної» зони працювати в ній зможуть тільки двічі вакциновані.

При попаданні Одеської області в «червону» зону Промринок «7 кілометр» планує працювати і вести торговельну діяльність.

Співробітники адміністрації Промтоварного ринку, а також багато підприємців вже пройшли вакцинацію. Закликаємо тих, хто утримався убезпечити себе в епідемічний період і мати можливість стабільно працювати разом з «Сьомим кілометром».