+38 (067) 557-85-54

Дитячий одяг оптом

Дитячий одяг від надійних постачальників


 Дитячий одяг оптом - який надає наш склад на сайті знають багато наших оптовиків. Ми з роками створили надійну торгову марку "7-кілометр". І зарекомендували себе в Україні як надійний постачальник. Зараз, у такий важкий час для нашої країни, наші склади продовжують працювати та відвантажувати оптом речі для дітей та підлітків. Дитячий одяг – це початковий етап або профіль в інтернет-просторах. З цього ми починали і багато років працювали у цьому напрямі. Возили одяг із Китаю, Туреччини, В'єтнаму та інших країн. Основні категорії дитячого одягу:

 В цих групах товарів ви зможете знайти все, що цікаво молодим мамам. Починаючи від шкарпеток, пелюшок, пінеток, суконь та закінчуючи светрами та теплими пуховиками. Весь товар розкладений по "полках" і доступний для перегляду каталогу.

 Одяг для новонароджених оптом - це своєрідний напрямок, в якому, крім якості, потрібна сертифікація! Вона маємо українського виробника. І по потребі ми надсилаємо сертифікати разом із придбаним товаром. Тканини для малюків відібрані грамотним та професійним методом, це: бавовна, кулір, інтерлок та багато інших варіантів. Опис кожного товару можна переглянути в характеристиках товарів. І вибираючи таку опцію як колір даної моделі, оформити замовлення без особливих зусиль. Тому ми бажаємо легкого та приємного перегляду, і звичайно ж швидких та плідних продажів вам!